ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

___________                                 м. Червоноград

№ ______

 

Про надання дозволу на розроблення проектів

землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок

для продажу прав оренди на земельному аукціоні

 

З метою продажу прав оренди земельних ділянок на земельному аукціоні і створення умов для ефективного використання земель, поповнення міського бюджету, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності до придбання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, формування відкритого та прозорого ринку землі, враховуючи пропозицiї, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1135 га для будівництва та обслуговування об’єкта торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в Львівській області, Червоноградського району, с. Сілець, присілок Солтиси, з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення Червоноградської міської ради (господарський двір).
  2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0930 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (код КВЦПЗД – 12.11 – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу), в Львівській області, Червоноградського району, с. Сілець, присілок Солтиси, з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення Червоноградської міської ради (господарський двір).
  3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2800 га для будівництва 3-5 ярусного гаражу з об’єктами обслуговування на першому поверсі (код КВЦПЗД – 02.09 – для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови), в м. Червонограді на вул. Клюсівській, 28 «а», з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Червоноградської міської ради.
  4. Замовником землевпорядних документацій на земельні ділянки, вказані в даному рішенні, визначити виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
  5. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно даного рішення, здійснити за кошти міського бюджету.
  6. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розроблені проекти землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  7. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

Поширити: