ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_________

м. Червоноград

_____

 

 

 

Про розгляд заяв громадян

про надання дозволу на

виготовлення проектів землеустрою

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок з метою надання їх в оренду для будівництва індивідуального гаража, враховуючи пропозиції, поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Косову Ігорю Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання в оренду, орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража в місті Червонограді на вулиці Б. Хмельницького, 83, в гаражному кооперативі № 5, гараж № 694, тому що дана земельна ділянка була закріплена за громадянкою Бочаровою Вікторією Вітольдівною, згідно рішення виконавчого комітету Червоноградської міської Ради від 18.08.1988 р. № 302, та фактично є забудованою.
  2. Відмовити громадянці Кудряшовій Любові Григоріївні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання в оренду, орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража в місті Червонограді на вулиці Б. Хмельницького, 83, в гаражному кооперативі № 5, гараж № 1233, тому що дана земельна ділянка була виділена громадянину Горощуку Василю Івановичу, згідно рішення виконавчого комітету Червоноградської міської Ради народних від 18.03.1993 № 79, та фактично є забудованою.
  3.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Поширити: