ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

вісімнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

м. Червоноград

                         №____

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання

товариства з обмеженою відповідальністю

«ЕКО-ТЕХРЕСУРС»

 

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКО-ТЕХРЕСУРС»  про надання земельної ділянки в оренду, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-VI, Законами України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-VI,  вiд 06.10.1998 № 161–ХIV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКО-ТЕХРЕСУРС» на 10 (десять) років в оренду земельну дiлянку площею 1,6292 га, змінивши вид використання земельної ділянки з «для обслуговування виробничих будівель та споруд ВП «Шахта «Візейська» на «для обслуговування виробничих будівель та споруд» (код КВЦПЗД - 11.01 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради (за межами населеного пункту с. Сілець), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 6 % від її нормативної грошової оцінки.

Кадастровий номер земельної ділянки – 4624886600:02:000:0036.

  1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКО-ТЕХРЕСУРС» на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,6292 га, кадастровий номер 4624886600:02:000:0036, для обслуговування виробничих будівель та споруд (код КВЦПЗД - 11.01 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради (за межами населеного пункту с. Сілець).
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКО-ТЕХРЕСУРС» укласти договір оренди землі та забезпечити державну реєстрацiю прав оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКО-ТЕХРЕСУРС» в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю Договору оренди землі в державну податкову службу в місті Червонограді.
  4. Видатки за виготовлення кадастрового плану земельної ділянки, пiдготовку обмiнного файлу XML, оформлення та державну реєстрацiю Договору оренди землі та права оренди вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.
  5. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.)

 

 

 

Мiський голова                                                   Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
Поширити: