ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

вісімнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________

м.Червоноград

_____

 

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання громадян

Бахурського Володимира Йосиповича та

Коник Ігоря Івановича

 

Розглянувши клопотання громадян Бахурського Володимира Йосиповича та Коник Ігоря Івановича про внесення змін у вид використання земельної ділянки, яку вони орендують, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Внести зміни в Договір оренди землі від 18.12.2018 на земельну ділянку площею 0,0057 га, кадастровий номер 4611800000:02:004:0023, в місті Червоноград на вулиці Корольова, 6-105 «а», яку орендують громадяни Бахурський Володимир Йосипович та Коник Ігор Іванович, в частині виду використання з «для обслуговування сезонного майданчика, для здійснення післяпродажного обслуговування із встановленням столів, крісел та сонцезахисних зонтів» на «для обслуговування сезонного майданчика, для здійснення післяпродажного обслуговування із встановленням столів, крісел та сонцезахисних зонтів а також розміщення пересувної тимчасової споруди», (код КВЦПЗД – 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).
  2. Громадянам Бахурському Володимиру Йосиповичу та Коник Ігорю Івановичу забезпечити внесення змін до Державного земельного кадастру в частині зміни виду використання земельної ділянки, вказаної в даному рішенні.
  3. Громадянам Бахурському Володимиру Йосиповичу та Коник Ігорю Івановичу укласти додаткову угоду до Договору оренди землі про внесені зміни в вид використання.
  4. 4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

  Мiський голова                                                                   Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Поширити: