ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сімнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про особливості оренди

комунального майна

у період воєнного стану

 

 

 

     Керуючись ст. 26, 59, 60 Закону України „Про мiсцеве самоврядування в Українi”, Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 01.04.2022 № 2181-IX,  постановою Кабінету Міністрів України «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану» від 27.05.2022 № 634  Червоноградська мiська рада,

ВИРIШИЛА:

 

  1. На період воєнного стану і протягом трьох місяців після його припинення чи скасування, але у будь-якому разі до 31 грудня 2022 р., за договорами оренди комунального майна, чинними станом на 24 лютого 2022 р. або укладеними після цієї дати за результатами аукціонів, що відбулися 24 лютого 2022 р. або раніше, звільнити від орендної плати орендарів комунального майна фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців, які були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану.

 

  1. На період воєнного стану, але у будь-якому разі не довше ніж до 30 вересня 2022 року, за договорами оренди комунального майна, чинними станом на 24 лютого 2022 року або укладеними після цієї дати за результатами аукціонів, що відбулися 24 лютого 2022 року або раніше, звільнити від орендної плати орендарів, які використовують майно, розміщене у закладах культури і освіти, якщо об’єкт оренди було передано в оренду на погодинній основі.

 

  1. На період воєнного стану за договорами оренди комунального майна, чинними станом на 24 лютого 2022 року або укладеними після цієї дати за результатами аукціонів, що відбулися 24 лютого 2022 року або раніше, орендарям нараховувати оренду плату у розмірі 70 відсотків розміру орендної плати, встановленої договором оренди (з урахуванням її індексації).

 

  1. Балансоутримувачам комунального майна забезпечити нарахування орендної плати орендарям згідно даного рішення починаючи з 24 лютого 2022 року та внести зміни в діючі договори оренди.

 

  1. У разі наявності на дату набрання чинності цього рішення переплати кошти зараховуються в рахунок орендної плати за майбутній період.

  

  1. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйнi депутатськi комiсiї: з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.), з питань економiчного розвитку (iнвестицiї, промисловiсть, транспорт, зв'язок) (Лапець М.Р.) та заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Мисака М.І.

 

Поширити: