ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

Сімнадцята сесiя восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я

 

 

 

_______________

м. Червоноград

№______

Про звiльнення ФОП Поліванової Я.Г.,

від плати  за орендоване майно,та комунальних послуг,

що належить до комунальної власності

Червоноградської міської територіальної громади

 

    Керуючись ст. 26, 59, 60 Закону України „Про мiсцеве самоврядування в Українi”, Указом Президента України «Про загальну мобілізацію» від  24 лютого 2022 року №69/2022, п. 1291 постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 03.06.2020 року «Деякі питання оренди державного та  комунального майна», Розпорядженням Червоноградського міського голови «Про переведення закладів освіти на дистанційну форму навчання» від 24.02.2022 року №25-р, Наказом відділу освіти Червоноградської міської ради «Про переведення закладів освіти на дистанційну форму навчання»     від 24.02.2022 року № 48, враховуючи заяву ФОП Поліванової Я.Г. від 25.03.2022 року, Червоноградська мiська рада,  

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Звiльнити ФОП Поліванову Я.Г. від сплати орендної плати та комунальних послуг за договором оренди майна, що належить до комунальної власності Червоноградської міської територіальної громади на час дії воєнного стану.

 

  1. Відділу освіти Червоноградської міської ради (Гомонку І.І.) врахувати пункт 1 цього рiшення в роботi та внести вiдповiднi змiни до укладеного договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Червоноградської міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйнi депутатськi комiсiї: з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.) та заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Мисака М.І.

 

 

Мiський голова                                                                              Андрій ЗАЛIВСЬКИЙ

Поширити: