ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________   

м.Червоноград

№________

 

 

 

 

 

 

Про надання одноразової грошової допомоги Ластович Тетяні Анатоліївні та Огородник Олександрі Василівні

 

 

 

         

 

          Керуючись Законом України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податковим кодексом України, рішеннями  Червоноградської  міської  ради                   від 16.12.2021 року № 1009 “Про бюджет  Червоноградської міської територіальної громади  на 2022 рік”,  від 26.01.2021року № 129 “Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги” із змінами, враховуючи висновки постійної комісії  з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту, Червоноградська  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати одноразову грошову допомогу Ластович Тетяні Анатоліївні (зареєстрована у м. Червоноград) в розмірі 20 тисяч  гривень, у зв’язку з важким матеріальним становищем.
  2. Надати одноразову грошову допомогу Огородник Олександрі Василівні (зареєстрована у м. Червоноград) на поховання сина-Захисника державного суверенітету та територіальної цілісності України у період військової агресії Російської Федерації проти України Огородника Юрія Михайловича, який зареєстрований у с. Муроване Червоноградського району (загинув                          07 травня 2022 року),  в розмірі  10 тисяч  гривень.
  3. Надання одноразової грошової допомоги громадянам провести за рахунок асигнувань бюджету міської територіальної громади, передбачених на надання одноразової грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту (Кудрик І.І.).

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Поширити: