ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

м. Червоноград

 ____

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд заяви громадянки

Макогін Оксани Василівни

 в м. Червоноград

 

Розглянувши заяву громадянки Макогін Оксани Василівни про надання в оренду земельної ділянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-УI, Податковим Кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-УI, Законом України вiд 02.10.2003 № 1211–IV "Про внесення змiн до Закону України "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянці Макогін Оксані Василівні на 10 років в оренду земельну дiлянку площею 0,0054 га для добудови літнього приміщення (веранди), (код КВЦПЗ – 02.03 – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку), в місті Червонограді на вулиці Св. Володимира, 3-4, встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від її нормативної грошової оцінки.

           Кадастровий номер земельної ділянки – 4611800000: 03:015:0067.

  1. Громадянці Макогін Оксані Василівні виготовити нові кадастрові плани земельних ділянок, виготовити, укласти та забезпечити реєстрацiю договору оренди землі та до 01.08.2021 провести державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Громадянці Макогін Оксані Василівні в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю договору оренди землі в державну податкову iнспекцiю у місті Червонограді.
  3. Видатки за виготовлення нових кадастрових планів земельних ділянок, пiдготовку обмiнних файліву XML, оформлення та державну реєстрацiю договору оренди землі та прав оренди земельної діляноки вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

 

                        Мiський голова                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: