ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

м.Червоноград

                        №  

 

 

 

 

Про розгляд заяви громадянина

Рубашевського Івана Володимировича

в с. Межиріччя

 

 

Розглянувши заяву громадянина Рубашевського Івана Володимировича  про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

  1. Надати громадянину Рубашевському Івану Володимировичу дозвiл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (код за КВЦПЗ – 02.01 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с. Межиріччя на вулиці Шкільна,81.
  2. Громадянину Рубашевському Івану Володимировичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

             Мiський голова                                             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: