ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

________________      

м. Червоноград

№_____

 

 

 

 

 

 

 

Про   затвердження      статуту

комунального     пiдприємства

«Червонограджитлокомунсервіс»

в новiй  редакції

 

 

 

 

 

            Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», ст. 57 Господарського кодексу України, рiшеннями Червоноградської мiської   ради   вiд   23.02.2021р.   № 187  «Про виконання міського бюджету м. Червонограда за 2020 р. та внесення змін до бюджету Червоноградської міської територіальної громади на 2021 р.»,  вiд  11.03.2021р.   № 228  «Про внесення змін до місцевих програм на 2021р.»,  враховуючи клопотання комунального підприємства «Червонограджитлокомунсервіс»  вiд   24.03.2021р. № 1286/03 про затвердження Статуту комунального підприємства «Червонограджитлокомунсервіс» в новiй  редакції, Червоноградська міська рада,

 

          ВИРIШИЛА:

 

  1. Затвердити Статут комунального підприємства «Червонограджитло- комунсервіс» в новій редакції, що додається.

         

  1. Рiшення Червоноградської мiської ради вiд 22.12.2020р. № 64 «Про     затвердження статуту комунального пiдприємства «Червонограджитлокомунсервiс» в новiй  редакцiї»  вважати таким, що втратило чиннiсть.

 

 

  1. Контроль за виконанням рiшення покласти на  постiйну депутатську комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї  ( Василишин П.С.) та першого заступника мiського голови  з питань дiяльностi виконавчих органiв ради   Балка Д.I.

 

 

 

 

Мiський голова                                                                        Андрій ЗАЛIВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: