ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________

м. Червоноград

                       _____

 

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянина

Маліцкого Михайла Ігоровича,  довіреної особи

Сковрона Мар’яна Володимировича

 

Розглянувши клопотання громадянина Маліцкого Михайла Ігоровича, який діє  на підставі довіреності НОІ 646205 від 26 березня 2020 року від імені громадянина Сковрона Мар’яна Володимировича, про продаж у власнiсть земельної дiлянки, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України та Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97 ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Доручити виконавчому комiтету Червоноградської мiської ради:

1.1. Забезпечити проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки несiльськогосподарського призначення площею 0,0198га, кадастровий номер 4624886600:07:000:0024, наданої в оренду громадянину Сковрону Мар’яну Володимировичу для обслуговування трансформаторної підстанції (КВЦПЗД – 11.02-  для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) в    с. Сілець, присілок Копані,вулиця Шевченка, 65а.

Встановити розмір авансового платежу в сумі 7643,91 грн. (сім тисяч шістсот сорок три грн. 91 коп.), що становить 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.2. Укласти з покупцем земельної ділянки договір про сплату авансового внеску за земельну ділянку в рахунок оплати ціни земельної ділянки, згідно даного рішення.

  1. Уповноважити мiського голову Залівського Андрія Івановича на пiдписання договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати цiни земельної дiлянки та договору про проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки, згiдно даного рiшення.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: