ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

_______________                            

       м. Червоноград

№____

 

 

 

       

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо вiдведення земельної дiлянки

 в м. Соснівка

 

 

Розглянувши заяву громадянина Лозинського Івана Даниловича про затвердження проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Затвердити громадянину Лозинському Івану Даниловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згiдно якого передати йому у власність земельну дiлянку площею 0,0030 га для будiвництва і обслуговування індивідуального гаража (код КВЦПЗ – 02.05 для будівництва і обслуговування індивідуального гаража) в м. Соснівка на вул. Шашкевича, 3 «а», гараж № 88.

Кадастровий номер земельної дiлянки–4611870400:02:003:0120.

  1. Громадянину Лозинському Івану Даниловичу забезпечити проведення державної реєстрацiї прав власностi на земельну ділянку згідно даного рішення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

            

 

             Мiський голова                                                      Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
Поширити: