ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

п’ятнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________   

м.Червоноград

№________

 

 

 

 

 

 

Про затвердження Положення про

Червоноградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції

 

  

 

 

       

        Керуючись ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009р. №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), постановою Верховної ради «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020р. №807-IX, Червоноградська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про Червоноградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в новій редакції, що додається.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Червоноградської міської ради від 15.12.2016р. №364 «Про затвердження Положення про Червоноградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту (Кудрик І.І.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваля В.С.

 

 

Міський голова                                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: