ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 шістнадцята  сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я  

     

_______________

м. Червоноград

№ _________

     
     

Про безоплатне  прийняття на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради обладнання системи відеоспостереження від Громадського формування «Соснівська народна самооборона»

 

 

 

 

 

 

 

         Керуючись ст.60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  ст. 327 Цивільного кодексу України,  Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2003р. №1253 «Про затвердження Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва,    а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств-правонаступників",  рішенням   Червоноградської   міської   ради   від   18.11.2021р. №933, рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 21.12.2021р.  №193,  актом прийому – передачі основних засобів ,  Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Безоплатно прийняти у на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради обладнання системи відеоспостереження від Громадського формування «Соснівська народна самооборона», згідно з додатком.

 

  1. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради забезпечити безоплатне прийняття на баланс обладнання системи відеоспостереження від Громадського формування «Соснівська народна самооборона» згідно з чинним законодавством України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизації (Василишин П.С.) та першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради   Балка Д.І.

 

 

Міський голова                                                                            Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: