ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________   

м.Червоноград

№________

 

Про перейменування Червоноградської

міської централізованої бібліотечної

системи у комунальний заклад

 «Червоноградська публічна бібліотека»

Червоноградської міської ради та

затвердження Статуту комунального закладу

«Червоноградська публічна бібліотека»

Червоноградської міської ради

 

         У зв’язку із необхідністю приведення установчих документів Червоноградської міської централізованої бібліотечної системи у відповідність до діючих законодавчих актів, які регламентують діяльність закладів культури, відповідно до Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», Закону України «Про культуру», враховуючи зміни до Бюджетного кодексу України, постанови ВРУ№ 807 «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 р. та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Червоноградська міська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Перейменувати Червоноградську міську централізовану бібліотечну систему у комунальний заклад «Червоноградська публічна бібліотека» Червоноградської міської ради, скорочене найменування КЗ «Червоноградська ПБ» з усіма структурними підрозділами, що входять до складу КЗ «Червоноградська ПБ», а саме: публічна бібліотека, міська бібліотека для дітей та бібліотеки, що розташовані в межах Червоноградської територіальної громади на правах бібліотек – філій.
  2. Затвердити Статут комунального закладу «Червоноградська публічна бібліотека» Червоноградської міської ради, що додається.

3.   Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань охорони здоров’я, працi та соцiальної полiтики, освiти, культури, духовного вiдродження, сiм’ї, молодi та спорту ( Кудрик.І.І.) і заступника  мiського голови  з питань дiяльностi виконавчих органiв  ради  Земницьку Н.М.

 

 

 

          

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: