ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

 шістнадцята  сесiя восьомого скликання

 Р I Ш Е Н Н Я

_________

      м. Червоноград

№_______

 

 

 

Про ініціювання створення

Асоціації територіальних громад, розташованих в межах басейну річки Західний Буг «Надбужжя – Україна»

 

 

       

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з метою об’єднання зусиль територіальних громад, розташованих в межах басейну річки Західний Буг, для створення організаційно-фінансової платформи координації транскордонного співробітництва в системі регіонального менеджменту для підготовки й здійснення спільних планів і проєктів щодо соціально-економічного та екологічного розвитку прикордонних територій басейну річки Західний Бу, Червоноградська міська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Ініціювати створення Асоціації територіальних громад, розташованих в межах басейну річки Західний Буг «Надбужжя – Україна».

 

  1. Уповноважити міського голову Залівського А.І. взяти участь в установчих зборах Асоціації територіальних громад, розташованих в межах басейну річки Західний Буг «Надбужжя – Україна» з правом голосувати від імені ради, висувати кандидатів до керівних органів асоціації, підписувати установчі документи, протоколи та бути її повноважним представником.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань з питань депутатської діяльності, забезпечення законності, антикорупційної політики, захисту прав людини, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації (Майданович С.В.). 

                   

 

Мiський голова                                                               Андрій ЗАЛIВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: