ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

______________

м.Червоноград

№___

 

 

 

 

 

 

Про затвердження місцевих програм в медичній галузі  на 2022 рік

 

 

       

 

Відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Червоноградська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити місцеві програми в медичній галузі  на 2022 рік, що додаються:

1.1.Програма розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради» на 2022 рік.

1.2.Програма розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Соснівська міська лікарня Червоноградської міської ради» на 2022 рік.

1.3.Комплексна програма фінансової підтримки Комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червонограда» та його розвитку на 2022 рік.

Головний розпорядник коштів – міське фінансове управління Червоноградської міської ради.

1.4.Комплексна програма фінансової пiдтримки та розвитку  Комунального підприємства «Червоноградська міська стоматологічна полiклiнiка» на 2022рiк.

Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім»ї, молоді та спорту (Кудрик І.І.), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Земницьку Н.М.

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

Приєднані файли:
Поширити: