ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_________________

м.Червоноград

№____

 

 

 

 

 

 

Про затвердження місцевих програм в галузі соціального захисту населення на 2022 рік

 

 

       

 

 

Відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Червоноградська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити місцеві програми в галузі соціального захисту населення на 2022 рік, що додаються:

          1.1. Програма надання інших пільг окремим категоріям громадян  Червоноградської міської територіальної громади відповідно до законодавства на 2022  рік.

        1.2. Програма надання пільг окремим категоріям громадян Червоноградської міської територіальної громади  з оплати послуг зв'язку на 2022 рік.

         1.3.  Програма компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Червоноградської міської територіальної громади  на 2022  рік.

        1.4. Програма  компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті на 2022 рік.

        1.5. Програма надання соціальних гарантій фізичним особам Червоноградської міської територіальної громади, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим,які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2022  рік.

          1.6. Програма надання пільг населенню Червоноградської міської територіальної громади  (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг на 2022  рік.

 

        1.7. Програма надання грошової допомоги найменш забезпеченим громадянам та громадянам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях на 2022  рік.

         1.8.  Програма забезпечення спеціальних перевезень  до садово-городніх масивів в районі шахт „Відродження” та „Лісова” на 2022 рік. 

 

          Головний розпорядник коштів – управління праці та соціального захисту населення Червоноградської міської ради.   

                               

        1.9.  Програма фінансової підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників війни та інших категорій населення на 2022 рік.

        Головний розпорядник коштів - виконавчий комітет Червоноградської міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім»ї, молоді та спорту (Кудрик І.І.), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваля В.С.

 

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Приєднані файли:
Поширити: