ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_____________

м. Червоноград

_______

 

 

 

Про продаж у власність

земельної ділянки громадянину

Соханю Івану Івановичу

 

Розглянувши клопотання громадянина Соханя Івана Івановича про продаж земельної ділянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-VI, та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рецензією №0504-21/01рц на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Продати у власність громадянину Соханю Івану Івановичу земельну ділянку площею 0,3180 га, для будівництва станції технічного обслуговування автомобілів із магазином автозапчастин, (КВЦПЗД – 12.11 – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу), в м. Червоноград, вул. Львівська, 75 за ціною _________без врахування ПДВ. Зарахувати до ціни продажу земельної ділянки сплачений авансовий внесок у сумі 174053,53 грн. (сто сімдесят чотири тисячі п’ятдесят три грн. 53 коп.)

Кадастровий номер земельної ділянки – 4611800000:06:002:0066.

  1. Громадянину Соханю Івану Івановичу забезпечити припинення права оренди земельної ділянки, оформлення, укладення та нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення та державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  2. Уповноважити першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І. на підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки з покупцем згідно даного рішення.
  3. Витрати на укладення та нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки віднести за рахунок покупця земельної ділянки.
  4. Громадянину Соханю Івану Івановичу забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж в охоронних зонах, згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод для їх ремонту, обслуговування, дотримуватися правил використання земель при будівництві нових.
  5. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Міський голова                                                                      Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: