ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_________                                  м. Червоноград

      №___         

 

Про розгляд клопотання громадянина

Ільчука Володимира Богдановича

 

Розглянувши клопотання громадянина Ільчука Володимира Богдановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, відповідно до п.3 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», взявши до уваги містобудівний розрахунок по формуванню меж земельної ділянки, виданий Червоноградським відділом Львівського обласного проектно-виробничого Архітектурно-планувального бюро Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянину Ільчуку Володимиру Богдановичу дозвiл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,9765 га для будівництва та обслуговування гаражів, будівель та споруд станції технічного обслуговування автомобілів, адміністративних та допоміжних будівель автотранспортного підприємства, (код КВЦПЗД – 12.08 - для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій), в селі Сілець, присілок Солтиси, 755 в з метою надання її в оренду.
  2. Громадянину Ільчуку Володимиру Богдановичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                                             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: