ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_______________

м. Червоноград

№ _____

 

 

 

 

Про розгляд клопотань державного підприємства

«Радехівське лісомисливське господарство»

 

Розглянувши клопотання державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Лісовим кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Надати державному підприємству «Радехівське лісомисливське господарство» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовною                     площею 1436 га на території Червоноградської міської ради Червоноградського району Львівської області за межами села Поздимир, для ведення лісового господарства, (код КВЦПЗД – 09.01 - для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг).

  1. Відмовити державному підприємству «Радехівське лісомисливське господарство» у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га на території Червоноградської міської ради Червоноградського району Львівської області в селі Поздимир, для ведення лісового господарства, згідно п.7 ст.118 Земельного кодексу України, а саме у зв’язку із невідповідністю місця розташування земельної ділянки Генеральному плану села Поздимир (ділянка під кладовище) та вже сформованими на даній території земельними ділянками з кадастровим номером 4623984400:02:000:0302 та 4623984400:02:000:0272 для розміщення вітрової електростанції.
  2. Державному підприємству «Радехівське лісомисливське господарство» та розробнику документацій із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

                Мiський голова                                                               Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: