ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

м. Червоноград

 

 

 

 

 

 

 

Про  внесення змін до рішення Червоноградської міської ради від 01.04.2021року № 313

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою забезпечення безперервності процесу виготовлення детальних планів територій, рішення про розроблення яких приймалися місцевими радами населених пунктів, що увійшли до складу Червоноградської територіальної громади, керуючись ст. 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в  Україні",                           ст. 10, 16 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій", враховуючи висновок постійно діючої узгоджувальної комісії по плануванню і забудові населених пунктів, Червоноградська міська рада

 

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Внести зміни до рішення Червоноградської міської ради від 01.04.2021року № 313, виклавши п.1згаданого рішення в наступній редакції:

 «1. Визначити виконавчий комітет Червоноградської міської ради  замовником на виготовлення детальних планів територій, рішення на розроблення яких приймалися місцевими радами населених пунктів, що  увійшли до складу Червоноградської територіальної громади та райдержадміністраціями» .

 

  1. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адміністративно - територiального устрою ( Пилипчук П.П. ) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: