ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Тринадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

__________________

м. Червоноград

№________

     
     

Про  внесення змін в «Детальний план території по вул. Підлісній в с. Бендюга з метою будівництва житлових будинків»

 

 

 

 

 

 

 Розглянувши звернення жительки с.Бендюга Максимчук (Голько) Ірини Ярославівни та затверджений рішенням Межирічанської сільської ради № 538 від 22.02.2019 року «Детальний план території по вул.. Підлісній в с. Бендюга з метою будівництва житлових будинків», керуючись  Законами України "Про місцеве самоврядування в  Україні",  "Про регулювання містобудівної діяльності", враховуючи висновок постійно діючої узгоджувальної комісії по плануванню і забудові населених пунктів, Червоноградська міська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в «Детальний план території по вул.. Підлісній в с. Бендюга з метою будівництва житлових будинків», додатково передбачивши в межах детального плану розташування в західній частині його території індивідуального житлового будинку.

  2. Замовником розроблення детального плану території визначити виконавчий комітет Червоноградської міської ради.

  3. Фінансування видатків на розроблення детального плану території здійснити за рахунок  коштів  осіб, зацікавлених у розробленні  містобудівної документації.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та адміністративно - територiального устрою ( Пилипчук П.П. ) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: