ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 тринадцята  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я 

 

 

 

_______________

м. Червоноград

№ _________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

Про надання згоди на безкоштовну передачу  у  комунальну     власність      Червоноградської територіальної громади, в особі Червоноградської міської ради, мереж побутової каналізації від ТОВ «АКОМ ГРУП»

 

 

 

 

           Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою   Кабінету    Міністрів    України   від 13.08.2003 р. № 1253 «Про затвердження Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств – правонаступників», роз’глянувши листи ТОВ «АКОМ ГРУП» від  29.09.2021р. та КП «Червоноградводоканал» від 26.10.2021р. № 1128, Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на безкоштовну передачу у комунальну власність Червоноградської територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, мережі побутової каналізації від ТОВ «АКОМ ГРУП», з подальшою  передачею на баланс КП «Червоноградводоканал» .

 

2.Виконавчому комітету Червоноградської міської ради створити комісію для прийняття на баланс обладнання системи відеоспостереження.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 

 

Міський голова                                                                        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
Поширити: