ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________

м.Червоноград

________

 

 

 

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в

м. Червонограді на вул. Набережній

 

 

 

З метою продажу прав оренди земельних ділянок на земельному аукціоні, і створення умов для ефективного використання земель, поповнення міського бюджету, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності до придбання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, формування відкритого та прозорого ринку землі, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 №280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi" Червоноградська мiська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8081 га для влаштування зони відпочинку, (код КВЦПЗД - 10.08 - для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей) в місті Червонограді на вул. Набережній, з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону.

Кадастровий номер земельної дiлянки – 4611800000:02:010:0158.

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6542 га для будівництва та обслуговування дитячого садка, (код КВЦПЗД - 10.08 - 03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти) в місті Червонограді на вул. Набережній, з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону.

Кадастровий номер земельної дiлянки – 4611800000:02:004:0027.

  1. Доручити першому заступнику мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балку Д.I. забезпечити реєстрацiю прав комунальної власностi земельних дiлянок, вказаних у даному рiшеннi, за Червоноградською мiською радою (код 26269722), у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та адміністративно-територіального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

 

Мiський голова                                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
Поширити: