ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_________

м. Червоноград

_____

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання

фізичної особи-підприємця

Павленко Наталії Іванівни

 

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Павленко Наталії Іванівни про продовження термiну дії оренди земельної ділянки, враховуючи подану постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiю, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-УI, Законами України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-УI, вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1.Продовжити фізичній особі підприємцю Павленко Наталії Іванівні                    на 1 (один) рік термін оренди земельної дiлянки площею 0,0050 га для обслуговування стаціонарної тимчасової споруди (торгового павільйону),                          (код КВЦПЗД - 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в                         м. Червонограді на вул. С. Бандери, 2 «в», встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 12 % від її нормативної грошової оцінки.

Кадастровий номер земельної ділянки – 4611800000:02:003:0042.

  1. Фізичній особі-підприємцю Павленко Наталії Іванівні, укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди землі та забезпечити державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Фізичній особі-підприємцю Павленко Наталії Іванівні в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю додаткової угоди про поновлення договору оренди землі в державну податкову iнспекцiю у місті Червонограді.
  3. Видатки за оформлення та державну реєстрацiю додатків до договорів оренди землі та прав оренди вiднести за рахунок орендарів земельних дiлянок.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: