ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_________

м. Червоноград

_____

 

 

 

 

Про розгляд клопотань громадян

щодо надання дозволу

на розроблення проектів землеустрою

в с. Сілець, присілок Заболотня

 

Розглянувши клопотання громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй» , від 17.02.2011 № 3038-VІ «Про регулювання містобудівної діяльності» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Ройку Івану Васильовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства в с. Сілець, присілок Заболотня, у зв’язку із невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам законів, згідно п.7 ст.118 Земельного кодексу України. а саме формуванням на даній території земельної ділянки під громадське пасовище.
  2. Відмовити громадянці Ройко Ганні Іванівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства в с. Сілець, присілок Заболотня, у зв’язку із невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам законів, згідно п.7 ст.118 Земельного кодексу України. а саме формуванням на даній території земельної ділянки під громадське пасовище.
  3. Відмовити громадянину Тритку Андрію Миколайовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства в с. Сілець, присілок Заболотня, у зв’язку із невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам законів, згідно п.7 ст.118 Земельного кодексу України.а саме формуванням на даній території земельної ділянки під громадське пасовище.
  4.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

     Мiський голова                                                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
Поширити: