ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_______________

м. Червоноград

№ _____

 

 

 

 

Про розгляд клопотання державного підприємства

«Радехівське лісомисливське господарство»

 

Розглянувши клопотання державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати державному підприємству «Радехівське лісомисливське господарство» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 1436 га на території Червоноградської міської ради за межами села Поздимир, для ведення лісового господарства, (код КВЦПЗД – 09.01 - для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг).
  2. Державному підприємству «Радехівське лісомисливське господарство» та розробнику документацій із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

                Мiський голова                                                               Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: