ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_________

м.Червоноград

№ _____

 

 

 

Про розгляд клопотання учасника бойових дій

Уряшева Дмитра Олександровича

 

Розглянувши клопотання учасника бойових дій (АТО) Уряшева Дмитра Олександровича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин, при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України від 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрій", від 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 898-р «Питання забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками», Червоноградська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити учаснику бойових дій (АТО) Уряшеву Дмитру Олександровичу проект землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, згiдно якого передати йому у власність земельну дiлянку площею 2,0000га для ведення особистого селянського господарства, код КВЦПЗД – 01.03 для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту села Сілець.

Кадастровий номер земельної дiлянки – 4624886600:12:000:0967.

  1. Громадянину Уряшеву Дмитру Олександровичу забезпечити проведення державної реєстрацiї права власностi на земельну ділянку згідно даного рішення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

 

   Мiський голова                                                                               Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: