ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 сьома сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я  

______________

м. Червоноград                       

                          

                     №____

 

     

Про внесення змін до рішень про затвердження передавального акту Поздимирської сільської ради  та Острівської сільської ради

 

 

           

 

 

   Керуючись Законами України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Про внесення змiн до деяких законiв України щодо впорядкування окремих питань органiзацiї та дiяльностi органiв мiсцевого самоврядування i районних державних адмiнiстрацiй», статтями 104, 105, 106, 107 Цивiльного кодексу України, Червоноградська  мiська  рада

 

 ВИРIШИЛА:

  1. Затвердити зміни до передавального акту Поздимирської сільської ради (ЄДРПОУ 36133053, місцезнаходження Львівська область, Радехівський район, село Поздимир, вулиця Потічна, 5), в частині збільшення кількості земельних ділянок згідно з Додатком 1.

  2. Затвердити зміни до передавального акту Острівської сільської ради (ЄДРПОУ 04370739, місцезнаходження Львівська область, Сокальський район, село Острів, вулиця Центральна, 59), в частині зменшення кількості зареєстрованих бюудівель згідно з Додатком 2.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваля В.С.

 

 

 

 

Міський голова                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ                              

Приєднані файли:
Поширити: