ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

________

м. Червоноград

№ ____

 

 

 

 

Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок та про

включення в перелік земельних ділянок

для продажу прав їх оренди на земельному аукціоні

в м. Червоноград

 

З метою продажу прав оренди земельних ділянок на земельному аукціоні,  створення умов для ефективного використання земель, поповнення міського бюджету, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності до придбання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, формування відкритого та прозорого ринку землі, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законами України від 21.05.1997 280/97–ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", від 07.06.1996 № 236/96–ВР „Про захист від недобросовісної конкуренції”, рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, стартову ціну лотів згідно з додатком та включити в перелік земельні ділянки для продажу права їх оренди, терміном на 10 (десять) років, на земельному аукціоні.
  2. Встановити крок торгів у розмірі 0,5 % від стартової ціни за користування (оренду) земельною ділянкою.
  3.  Доручити першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балку Д.І. забезпечити отримання витягів з державного земельного кадастру про земельні ділянки у Міськрайонному управлінні у Сокальському районі та місті Червонограді головного управління Держгеокадастру у Львівській області та у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  4.  Уповноважити першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І. на укладення договору з виконавцем земельного аукціону та договору оренди землі з переможцем торгів на підставі протоколу аукціону.
  5.  Встановити, що фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється їх виконавцем, у тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів з наступним відшкодуванням всіх витрат переможцем земельних торгів.

Встановити винагороду виконавцю земельних торгів у розмірі 50 відсотків річної плати за користування земельною ділянкою, але не більш як 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за лот.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та адміністративно-територіального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

 

 

Міський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

                                                                                  додаток

                                                                                                                                                                     до рішення Червоноградської міської ради

                                               від ___________№ ___

 

Перелік земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами

 

№ з/п

Адреса земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки

Кадастровий номер та площа земельної ділянки

 

га

Стартова ціна

права оренди земельної ділянки - річний розмір орендної плати

%

грн. в рік

Крок аукціону (грн.)

0,5 % для продажу права оренди земельних ділянок

1

вул. Львівська, на південь від земельної ділянки з кадастровим номером 4611800000:01:003:0258

Код КВЦПЗ-03.07 «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», для встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

4611800000:02:002:0014

0,0024

 

 

12

 

 

2

вул. Б. Хмельницького, на схід від земельної ділянки з кадастровим номером 4611800000:01:001:0010

Код КВЦПЗ-03.07 «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», для встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

4611800000:01:001:0625

0,0420

12

35815,66

179,08

 

 

 

                                      Секретар міської  ради                                                                                     Олександр ГРАСУЛОВ

Приєднані файли:
Поширити: