ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________       

м.Червоноград

____

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд заяв громадянки

Фір Ольги Ярославівни

та громадянки Боговик

Світлани Ярославівни

в м. Червоноград

 

Розглянувши заяви громадян Фір Ольги Ярославівни та Боговик Світлани Ярославівни про надання в оренду земельної ділянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-УI, Податковим Кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-УI, Законом України вiд 02.10.2003 № 1211–IV "Про внесення змiн до Закону України "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянам Фір Ользі Ярославівні та Боговик Світлані Ярославівні на 10 років в оренду земельну дiлянку площею 0,1254 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код КВЦПЗ – 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в місті Червонограді на вулиці Б. Хмельницького, біля будинку № 39, встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від її нормативної грошової оцінки.

Кадастровий номер земельної ділянки–4611800000:01:003:0095.

  1. Громадянам Фір Ользі Ярославівні та Боговик Світлані Ярославівні виготовити новий кадастровий план земельної ділянки, виготовити, укласти та забезпечити реєстрацiю Договору оренди землі та до 01.06.2021 провести державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Громадянам Фір Ользі Ярославівні та Боговик Світлані Ярославівні в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю Договору оренди землі в державну податкову iнспекцiю у місті Червонограді.
  3. Видатки за виготовлення кадастрового плану земельної ділянки, пiдготовку обмiнного файлу XML, оформлення та державну реєстрацiю Договору оренди землі та права оренди вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: