ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

м.Червоноград

                         № _____

 

 

 

Про розгляд заяви громадянки

Сушко Ірини Ігорівни в м. Червоноград

 

Розглянувши заяву громадянки Сушко Ірини Ігорівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянці Сушко Ірині Ігорівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0556 га для ведення садівництва в м. Червонограді, садівничий кооператив «Райдуга», земельна ділянка № 168 тому, що дана земельна ділянка була передана у приватну власність громадянці Чебутарській Галині Романівні згідно рішення сесії Острівської сільської Ради народних депутатів Сокальського району Львівської області від 15.05.1997 року «Про приватизацію земельних ділянок».
  2.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

                Мiський голова                                                              Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: