ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

одинадцята  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

      _________                                      м. Червоноград

№ ____         

        

Про розгляд клопотання громадянина

Венгрина Вячеслава Осиповича

 

Розглянувши клопотання громадянина Венгрина Вячеслава Осиповича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, взявши до уваги Будівельний паспорт забудови земельної ділянки, виданий відповідно до рішення Сокальської районної ради № 273 від 18.10.1990 року, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянину Венгрину Вячеславу Осиповичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, (код КВЦПЗД - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1425 га в с. Сілець, присілок Зарудні, вул. В.Івасюка, 10, із земель житлової та громадської забудови, з подальшою передачею її у власність.
  2. Громадянину та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

                Мiський голова                                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: