ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

_____________

м. Червоноград

№ _____

       

 

Про розгляд клопотання громадянки

Карпів Ольги Григорівни

 

Розглянувши клопотання громадянки Карпів Ольги Григорівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-VI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", від 10.07.2018 №2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

 

  1. Надати дозвіл громадянці Карпів Ользі Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 1,08 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД – 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на території Червоноградської міської ради, з земель запасу пайового фонду, (вільні земельні ділянки), за межами населеного пункту с. Сілець. відповідно до рішення Сокальського районного суду у справі № 454/3563/20 від 20 травня 2021 року.
  2. Громадянці Карпів Ользі Григорівні та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

Мiський голова                                                                                   Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: