ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________   

м. Червоноград

№________

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянина

Данчука Ігоря Степановича

 

Розглянувши клопотання громадянина Данчука Ігоря Степановича про продаж у власнiсть земельної дiлянки, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України та Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97 ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Доручити виконавчому комiтету Червоноградської мiської ради:

1.1. Забезпечити проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки несiльськогосподарського призначення площею 0,5420 га, кадастровий номер 4624884200:21:008:0133, наданої в оренду громадянину Данчуку Ігорю Степановичу для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (КВЦПЗД – 03.08 – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування), в                     с. Острів на вул. Центральна, 59а.

Встановити розмір авансового платежу в сумі 241389,30 грн. (двісті сорок одна  тисяча триста вісімдесят дев’ять грн. 30 коп.), що становить 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.2. Укласти з покупцем земельної ділянки договір про сплату авансового внеску за земельну ділянку в рахунок оплати ціни земельної ділянки, згідно даного рішення.

  1. Уповноважити першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Дмитра Iгоровича на пiдписання договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати цiни земельної дiлянки та договору про проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки, згiдно даного рiшення.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: