ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

______________

м.Червоноград

                    № _____

 

 

 

Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

 в с. Межиріччя  та с. Поздимир

 

Розглянувши клопотання громадян про затвердження проектів землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити громадянці Перун Марії Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно якого передати їй у власність земельну ділянку  площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код КВЦПЗД - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) в с. Межиріччя, вулиця Центральна, 60.

     Кадастровий номер земельної ділянки:4624883500:12:005:0030.

  1. Затвердити громадянці Кавецькій Лесі Василівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно якої передати їй у власність земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код КВЦПЗД - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) в  с. Поздимир, вулиця Дубина, 11.

     Кадастровий номер земельної ділянки:4623984400:01:001:0091.

  1. Громадянам забезпечити проведення державної реєстрацiї прав власностi на земельну ділянку згідно даного рішення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

Мiський голова                        (підпис)             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: