ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

____________

м. Червоноград

____

 

 

 

       

 

Про розгляд клопотання громадянина

Клюсова Валерія Олександровича

в м. Червонограді

 

Розглянувши клопотання громадянина Клюсова Валерія Олександровича про затвердження проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-VI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки площею 0,4220 га для будівництва та обслуговування будинку рибалки, (код КВЦПЗД - 07.01 - для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення), в місті Червонограді на вулиці Б. Хмельницького, 2-7.

Кадастровий номер земельної дiлянки – 4611800000:04:013:0053.

  1. Першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балку Д.I провести державну реєстрацiю права комунальної власностi на вказану в рішенні земельну ділянку за Червоноградською мiською радою (код 26269722) у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

                Мiський голова                                                             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: