ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десятя  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

м. Червоноград

№ ______

 

 

 

Про припинення права оренди

земельної ділянки та передачу

її у власність в м. Червонограді

 

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «СОТЕКО» про припинення дії договору оренди земельної ділянки та заяву громадянки Копровської Анни Вікторівни про передачу земельної ділянки у власність, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї,  керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 02.10.2003 № 1211-IV "Про внесення змiн до Закону України "Про оренду землi", вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. У зв’язку з продажем житлового будинку, розташованого в місті Червонограді на вулиці Теодозія Савки, 7, відповідно до Договору купівлі-продажу житлового будинку від 10.06.2021 № 929, посвідченого приватним нотаріусом Сокальського районного нотаріального округу Бойчук Н.І., достроково розірвати договір оренди земельної ділянки та припинити Товариству з обмеженою відповідальністю «СОТЕКО» право оренди на земельну ділянку площею 0,0457 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (код КВЦПЗ – 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Теодозія Савки, 7 в м. Червонограді.

Кадастровий номер земельної дiлянки – 4611800000:03:008:0065.

  1. Передати громадянці Копровській Анні Вікторівні у власність земельну ділянку площею 0,0457 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), згідно коду КВЦПЗ – 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на вул. Теодозія Савки, 7 в м. Червонограді.

Кадастровий номер земельної ділянки – 4611800000:03:008:0065.

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «СОТЕКО» забезпечити укладення додаткової угоди про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки, припинення права оренди на земельну ділянку у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно згідно даного рішення.
  2. Громадянці Копровській Анні Вікторівні забезпечити проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку згідно даного рішення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

   Мiський голова                                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: