ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

______________

м. Червоноград

                    №_____

 

 

 

Про розгляд клопотання  учасника бойових

дій Затхея Віктора Петровича

в м. Червонограді

 

 

Розглянувши клопотання учасника бойових дій Затхея Віктора Петровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

  1. Надати учаснику бойових дій Затхею Віктору Петровичу дозвiл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража (код за КВЦПЗ – 02.05 - для будівництва індивідуальних гаражів, в м. Червонограді на вулиці Б. Промисловій, 41, гаражний кооператив № 4, гараж № 16 н.
  2. Громадянину Затхею Віктору Петровичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розроблені та погоджені у встановленому порядку проекти землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою ( Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

               

 

                Мiський голова                                                             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: