ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________

м. Червоноград

№ _______

 

 

 

Про припинення права оренди

земельної ділянки та надання

її в оренду в м. Червонограді

 

Розглянувши клопотання громадян про припинення дії договору оренди земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї,  керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України вiд 02.10.2003 № 1211-IV "Про внесення змiн до Закону України "Про оренду землi", вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. У зв’язку з продажем нерухомого майна, розташованого в місті Червонограді на вулиці Львівська, 81 «з», відповідно до Договору купівлі-продажу нерухомого майна від 02.04.2021 № 323, посвідченого приватним нотаріусом Червоноградського міського нотаріального округу Вишневською Н.С., достроково розірвати договір оренди землі та припинити громадянину Грую Роману Івановичу право оренди на земельну ділянку площею 0,2012 га для обслуговування адміністративно-побутового комплексу (код КВЦПЗ – 11.03 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств) в місті Червонограді на вул. Львівська, 81 «з».

Кадастровий номер земельної дiлянки–4611800000:06:002:0025.

  1. Надати громадянці Іванчук Галині Михайлівні на 1 (один) рік в оренду земельну дiлянку площею 0,2012 га для обслуговування адміністративно-побутового комплексу (код КВЦПЗ – 11.03 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств) в місті Червонограді на вул. Львівська, 81 «з», встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1,5% від її нормативної грошової оцінки.

Кадастровий номер земельної ділянки–4611800000:06:002:0025.

  1. Громадянину Грую Роману Івановичу забезпечити укладання додаткової угоди про дострокове розірвання договору оренди землі, припинення права оренди на земельну ділянку у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно згідно даного рішення.
  2. Громадянці Іванчук Галині Михайлівні виготовити новий кадастровий план земельної ділянки, виготовити, укласти та забезпечити реєстрацiю Договору оренди землі та до 05.11.2021 провести державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  3. Громадянці Іванчук Галині Михайлівні в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю Договору оренди землі в державну податкову iнспекцiю у місті Червонограді.
  4. Видатки за виготовлення кадастрового плану земельної ділянки, пiдготовку обмiнного файлу XML, оформлення та державну реєстрацiю Договору оренди землі та права оренди вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.
  5. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

   Мiський голова                                                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: