ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

___________                                         м. Червоноград

______        

        

Про надання дозволу на розроблення проектiв

землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок

ПрАТ «Львівобленерго» в с. Сілець та с. Острів

 

Розглянувши клопотання Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго» про надання дозволу на розроблення проектiв землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй» та вiд 21.05.1997        № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0438 га для обслуговування ЗТП – 117, згідно коду КВЦПЗ – 14.02 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в с. Сілець, присілок Параньки, 210 «б», з подальшим наданням її в оренду.
  2. Надати Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0544 га для обслуговування підстанції ПС 35/6 кВ № 220 «М-6», згідно коду КВЦПЗ – 14.02 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в с. Острів, вул. Центральна, 111 «є», з подальшим наданням її в оренду.
  3. Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» та розробникам документацій із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розробленi та погодженi у встановленому порядку проекти землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I

 

 

Мiський голова                                                        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: