ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

__________

м. Червоноград

________

 

 

 

       

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в с. Добрячин та с. Острів

 

 

Розглянувши клопотання громадян про надання дозволу на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення  особистого селянського господарства  в селі Добрячин, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-VI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянці Олейник Олександрі Володимирівні в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовними площами: ділянка № 1 - 0,15 га, ділянка № 2 - 0,25 га для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03 - для ведення особистого селянського господарства) в селі Добрячин у зв’язку із невідповідністю місця  розташування земельних ділянок Генеральному плану села Добрячин.
  2. Відмовити громадянці Гірняк Олександрі Миколаївні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,44 га для ведення особистого селянського господарства в с. Острів, у зв’язку із перспективним формуванням на даній території інвестиційно привабливої ділянки для розвитку підприємницької діяльності.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

            Мiський голова                                                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: