ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________   

м.Червоноград

№________

 

 

 

 

 

 

Про затвердження складу комісії  на проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП «Міська лікарня Соснівської міської ради»

 

 

 

 

 

 

 

     Керуючись ст. 26, 60 Закону України ″Про мiсцеве самоврядування в Українi″, ст.16 Закону України «Основ законодавства України про охорону здоров’я», постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Червоноградська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити склад комісії на проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП «Міська лікарня Соснівської міської ради»

  2. Конкурсній комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального підприємства «Міська лікарня Соснівської міської ради», в своїй роботі керуватись Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094.

  3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту (Кудрик І.І.) заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Земницьку Н.М.

 

Міський голова                                                                                  А.ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: