ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т                   

Р І  Ш Е Н Н Я

 

                                                    _______________                         м.Червоноград                              № _________

 

 

Про позапланову технічну інвентаризацію

вулиць (доріг, провулків)

 

Керуючись  статтями 30,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статею 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29.10.2012 №550 «Про затвердження Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населених пунктів», беручи до уваги лист Львівської обласної військової адміністрації від 12.01.2023 №1-43/2/23,  звернення старост  виконавчого комітету Червоноградської міської ради,  з  метою  забезпечення  експлуатаційного утримання та ремонту вулиць ( доріг, провулків), виконавчий комітет Червоноградської міської ради :

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Комунальному підприємству «Комунальник»  (директор Рибак В.С.) провести  позапланову технічну інвентаризацію та прийняти на баланс підприємства з дотриманням чинного законодавства  об'єкти благоустрою вулиці (дороги, провулки),   які фактично  наявні в населених  пунктах (селах)  Червоноградської  міської територіальної громади,  проте не були  передані від  сільських  рад  у комунальну  власність  Червоноградської міської ради.
  1. Комунальному підприємству  «Червонограджитлокомунсервіс» ( директор  Кукоба Ю.М.) провести  позапланову технічну інвентаризацію та прийняти баланс на підприємства з дотриманням чинного законодавства  об'єкти благоустрою вулиці (дороги, провулки),   які фактично  наявні в смт.Гірник   Червоноградської  міської територіальної громади,  проте  не були  передані від  Гірницької селищної  ради  у комунальну  власність  Червоноградської міської ради.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 

Міський голова                                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ                                                                                                                     

 

Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли:
Про інвентаризацію доріг.rtf
Поширити: