ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

_____________

м.Червоноград

________

 

 

 

 

 

Про організацію та проведення триден-

них навчально-польових зборів з

учнями випускних класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти Червоноградської міської територіальної громади

 

 

 

 

 

 

               

 

Керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою якісної організації та проведення триденних навчально-польових зборів на завершальному етапі вивчення предмету «Захист України» з учнями випускних класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти Червоноградської територіальної громади, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Провести 26-28 квітня 2023 року триденні навчально-польові збори з учнями випускних класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти Червоноградської територіальної громади відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення навчально-польових зборів на завершальному етапі вивчення предмету «Захист України», згідно з додатком.
  2. Начальнику відділу освіти Гомонку І.І., начальнику Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вінгольцу П.О., керівникам закладів професійно-технічної освіти в період проведення триденних навчально-польових зборів забезпечити виконання програми на завершальному етапі навчання з предмету «Захист України».
  3. Відповідальність за проведення навчально-польових зборів покласти на начальника відділу освіти Гомонка І.І., начальника Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вінгольца П.О, керівників закладів професійно-технічної освіти.
  4. Начальнику Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вінгольцу П.О. спільно з командиром в/ч Т 0200 Круком В.В. забезпечити проведення показових занять призовної молоді щодо розміщення та побуту військовослужбовців, ознайомлення з військовою технікою та озброєнням.
  5. Директору комунального підприємства «Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради» Грондзалю І.В. забезпечити присутність медичних працівників для проведення медико-санітарної підготовки з дівчатами випускних класів на базі закладів професійно-технічної освіти.
  6. Підсумки проведення допризовної підготовки молоді оформити звітом і направити в Червоноградський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Коваля В.С.

 

 

Міський  голова                                                                          Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли:
Рішення про збори 2023.doc
Поширити: