ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

 Р І Ш Е Н Н Я

________________

                       м. Червоноград

   ________

 

 

 

 

 

Про затвердження Порядку встановлення елементів адресного господарства (покажчиків назв вулиць та номерів будівель) на території Червоноградської міської територіальної громади

 

 

 

 

 

 

               

 

          Керуючись ст. 30 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Законом України «Про Всеукраїнський перепис населення», ст. 26 Закону України «Про поштовий зв’язок», згідно з п. 3.4 та пп. 3.4.1, 3.4.2, 3.4.3 наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 № 76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», п.2.22 Розділу ІІІ «Правил пожежної безпеки в Україні», враховуючи лист КП «Червонограджитлокомунсервіс» № 525/01 від 01.02.2023, з метою впорядкування адресного господарства та покращення естетичних якостей середовища на території Червоноградської міської територіальної громади,  виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради

 

В И Р I Ш И В:

 

  1. Затвердити порядок встановлення елементів адресного господарства (покажчиків назв вулиць та номерів будівель) на території Червоноградської міської територіальної громади, що додається.

 

  1. Зобов’язати фізичних та юридичних осіб, які є власниками (балансоутримувачами) приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд, зареєстрованих в установленому законом порядку, провести заміну елементів адресного господарства (покажчиків назв вулиць та номерів будівель), які не містять актуальної інформації: назв вулиць, номерів будинків, або встановлення нових адресних покажчиків відповідно до Порядку, протягом 2-ох місяців з моменту прийняття рішення

 

  1. Управлінню житлово-комунального господарства Червоноградської міської ради, старостам виконавчого комітету Червоноградської міської ради забезпечити контроль за виконанням Порядку встановлення елементів адресного господарства (покажчиків назв вулиць та номерів будівель) на території населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади.

 

  1. В разі прийняття Червоноградською міською радою рішення щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки міста, суб’єктам, зазначеним в пункті 2 даного рішення, здійснювати заміну елементів адресного господарства протягом 2-ох місяців з моменту прийняття рішення.

 

  1. Рекомендувати власникам індивідуальних житлових будинків, що знаходяться на території Червоноградської міської територіальної громади, протягом 2-ох місяців з моменту прийняття даного рішення, розмістити (встановити) поштові скриньки у зручних та доступних місцях перед їх будинками.

 

  1. Контроль за виконанням рiшення покласти на першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

                              Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли:
Рішення елементи адресного господарства.doc
Поширити: