ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

__________

                   м.Червоноград

_________

 

 

 

 

 

 

 

 

Про організацію та проведення триденних навчально-польових зборів з учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

Керуючись статтею 36,40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу», Положенням про допризовну підготовку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 1770 від 30.11.2000, на виконання  навчальної програми для закладів загальної середньої освіти «Захист України» (10-11 класи), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03.08.2022 року № 698, з метою сприяння організації навчально-польових зборів учнівської молоді Червоноградської міської територіальної громади, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

         1.Начальнику відділу освіти Гомонку І.І.:

1.1.Провести 24-26 квітня 2024 року  триденні навчально-польові збори з учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти Червоноградської міської територіальної громади.

1.2.До проведення навчально-польових зборів залучити Червоноградський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, військові частини, комунальний заклад Червоноградської міської ради «Будинок воїна», КП «ЦМЛ ЧМР».

1.3.Підсумки проведення навчально-польових зборів та навчально-тренувальних занять у формі письмового звіту направити в Червоноградський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

2.Визначити Червоноградський ліцей, Соснівський ліцей, Гімназію № 3,  базами проведення навчально-польових зборів.

3.Директору КП «ЦМЛ ЧМР» Грондзалю І.В. на час проведення навчально-польових зборів забезпечити базові заклади освіти медичними працівниками для проведення основ медичних знань з дівчатами випускних класів.

  1. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Ващук  М.В.

 

 

Міський  голова                                                          Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Галузь Гуманітарна сфера
Приєднані файли:
Війс збори правлено.rtf
Поширити: