ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

____________

                     м. Червоноград

№ ____

 

 

 

 

 

 

 

 

Про  надання дозволів  на  розміщення зовнішньої  реклами в  м. Червонограді

 

 

 

 

 

 

               

 

Розглянувши матеріали, подані управлінням містобудування та архітектури (робочим органом з регулювання зовнішньої реклами) щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами в м. Червонограді, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про рекламу", Типовими правилами  розміщення зовнішньої  реклами, затвердженими Постановою  Кабінету  Міністрів  України від 29.12.2003р. № 2067, враховуючи Порядок розміщення зовнішньої реклами в                         м. Червонограді, затверджений рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 31.01.2017 р. № 18, виконавчий комітет Червоноградської міської  ради

             

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл ТзОВ «АТБ - МАРКЕТ» на розміщення рекламних засобів типу «щит на фасаді» терміном на 5 років:

1.1. на фасаді будівлі магазину з південної сторони на вул. Сокальській, 11  в м. Червонограді (щит № 3) розмірами 0,9 х 0,9 м;

1.2. на фасаді будівлі магазину зпівденної сторони на вул. Сокальській, 11  в м. Червонограді (щит № 4) розмірами 0,9 х 0,9 м.

 

  1. ТзОВ «АТБ – МАРКЕТ» отримати дозволи на розміщення рекламних засобів в Центрі надання адміністративних послуг (пр. Шевченка, 27, м. Червоноград).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д. І.

 

 

 

 

Міський голова                    

 

 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли:
реклама атб .doc
Поширити: