ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

______________

                         м.Червоноград

                     №______

 

 

 

 

 

             

 

Про організацію проведення конкурсу щодо визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників  

 

 

 

               Керуючись  ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України „Про автомобільний транспорт”, пунктами 14 - 21 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, та з метою забезпечення організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування на території Червоноградської територіальної громади, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ

 

1.Затвердити:

1.1.Положення про конкурсний комітет з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, що додається.

1.2.Умови проведення конкурсу з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, що додаються.

 

2.Утворити конкурсний комітет з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників та затвердити його склад, що додається.

 

3.Оголосити конкурс з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.  

  1. Доручити відділу економіки подати в засоби масової iнформацiї та розмiстити на офiцiйному сайтi Червоноградської мiської ради оголошення про проведення конкурсу та приймати документи на участь у конкурсi.

 

5.Рішення виконавчого комітету від 22.02.2021 №26 „Про організацію проведення конкурсу щодо визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників” вважати таким, що втратило чинність.

 

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисака М.І.

 

Міський голова                                                                          Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Галузь Економіка та інвестиції
Приєднані файли:
№15.doc
Поширити: